Kvalifiserte

Kvalifiserte til NMKs Juniorlandsfinale 
NMK Grenland 4 august 2018  
Ole Henry Steinsholt NMK Grenland
Emil Sivesind NMK Gjøvik
Lars Løstegård NMK Gol
NMK Mesterskap Nord 8 september 2018
Eivind Kristoffersen NMK Dyrøy
Henning Pedersen NMK Solvær
Rasmus NG Hansen NMK Bardu
Espen Andersen NMK Harstad
Ivar Aasvang NMK Bardu
NMK Bergen  13 april
Carl-Emil Heimvik NMK Bergen
Marte Eline Havre NMK Bergen
Thomas Tofting NMK Bergen
Andrine Rafoss NMK Konsmo
Magnus Ransedokken NMK Gol
Benjamin Tveit Halvorsen NMK Larvik
NMK Konsmo 14 april  
Sindre Løland NMK Konsmo
Trond Simen Larsen NMK Konsmo
Jonas Spangen NMK Hamar
Håkon Tisland NMK Konsmo
Håvard Ø Johannessen NMK Modum og Sigdal
Eivind Riisland NMK Åmli og Nissedal Motor
NMK Fluberg 27 april
Marcus Nysveen Haug NMK Hamar
Jens Berger NMK Elverum
Sander Tyskeberget Fosseid NMK Sande
Ken Andre Granheim NMK Sande
Daniel Lindfjord NMK Elverum
Emil Gjenga Lund NMK Hamar
NMK Kongsberg 27 & 28 april  
Espen Løver NMK Grenland
Simen Løvlid NMK Modum og Sigdal
Elise Brekke NMK Kongsberg
Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg
Kjetil Listul Abrehamsen NMK Bø
Håvard Brekke NMK Tinn
NMK Verdal/Levanger 4 mai
Jenny Eriksson NMK Verdal/Levanger
Henrik Gjervan Hell Motorsport
Martin Midtling NMK Støren
Odin Markussen NMK Rana
Odin Kristoffersen Hell Motorsport
NMK Hønefoss 4 mai 
Mats Martinsen NMK Larvik
Tor Martin Rustand Fingardsen NMK Hønefoss
Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg
Robin Kristiansen NMK Hønefoss
Emil Bråten NMK Nedre Hallingdal
Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal
NMK Aremark 11 mai
Torjus Svenneby NMK Trøgstad
Snorre Hamborg NMK Trøgstad
Marius Andersen Østfold Motorsport
Anne Kristoffersen NMK Trøgstad
Emil Kjelgård NMK Gardermoen
Sondre Wielechi NMK Aremark
NMK Nedre Hallingdal 11 mai
Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal
Jenny Kristine Staakkan NMK Grenland
Jonny Hansen NMK Grenland
Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal
Peter Braaten NMK Nedre Hallingdal
NMK Elverum 11 mai
Kristian Lien KNA Solør MSP
Roar Bråten NMK Trysil
Kewin Wiiken NMK Hamar
Sivert Baastad NMK Trysil
Kristian Aasheim NMK Elverum
Emilie Pettersen NMK Hamar
NMK Gjøvik 18 mai
Silje Gjenga Lund NMK Hamar
Mats Lund Heimdahl Krabyskogen Motorsport
Shelby Henriksen NMK Fluberg
Even Bergum NMK Sør-Gudbrandsdal
Stine Bekkevold NMK Hamar
Malin Marie Rønningen NMK Sør-Gudbrandsdal
NMK Hamar 19 mai
Truls Krokeng NMK Hamar
Malin Rivenes NMK Elverum
Amund Lilleåsen Kynnegg KNA Solør Msp.
NMK Egersund 19 mai
Adrian Haslestad KNA Aust Agder
Carl Erik Berg NMK Konsmo
Odin Løland NMK Kvinesdal
Joachim Ågedal NMK Konsmo
Gjørand Fløystøl KAK
Bjørn Cato Aarekohl NMK Vikedal
NMK Kvinesdal 30 mai
Simon Sødal NMK Konsmo
Thomas Egeli NMK Konsmo
Kristian Tisland NMK Konsmo
Per Einar Skeie NMK Konsmo
Magnus Ekhom NMK Kvinesdal
Sondre Simonsen NMK Kvinesdal
NMK Aurskog Høland 30 mai
Tom Arild Westerhaug NMK Hamar
Alexander Kaspersen NMK Aurskog Høland
Jens Hvaal  NMK Larvik
Kasper Kristoffersen KNA Indre/ytre Østfold
Emil Haugen NMK Aremark
NMK Namdal 1 juni
Simon Gustavsson Sunnansjø MK
Nellie Høøk Hallefors MK
Kristian Skorild NMK Orkla
Oliver Berre NMK Namdal
Olav Sørhaug NMK Ytre Namdal
NMK Nore og Uvdal 1 juni
Mats Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal
Marthe Brekke NMK Kongsberg
Henrik Bekkeseth Brandsgård NMK Nore og Uvdal
Thea Matilde Bergan NMK Nore og Uvdal
Hans Erik Rue NMK Tinn
Anne Kjersti Hegard NMK Tinn
NMK Melhus 8 juni
Simen Bjerkeset NMK Melhus
Even S Bjørnsås NMK Orkla
Hanna Berget Tangvik NMK Melhus
Henrik Eid NMK Melhus
Victoria Asphaug NMK Melhus
NMK Trysil 8 juni
Odin Lindal KNA Solør
Vilma Åsheim NMK Trysil
Kristoffer Lie NMK Elverum
Markus Elvelund NMK Hamar
NMK Trøgstad 8 & 9 juni
Alexander Jeppson Tomelilla MK
Martin Tveit Froland Motorsport
Svein Ingar Karlsen Kna Indre og Ytre Østfold
NMK Engerdal 15 juni
Joachim Holtmoen NMK Hamar
Anita Særnmo Sør Østerdal MSP
Sindre Haug NMK Drammen
NMK Orkla 22 juni
Dennis Johnsen NMK Melhus
Joakim Raaket NMK Melhus
Andre Aurstad NMK Verdal/Levanger
Solveig Gjervan Hell Motorsport
Sandra Kraft-Vikan NMK Melhus
NMK Modum og Sigdal 22 & 23 juni
Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum & Sigdal
Sander Tobiassen NMK Kongsberg
Adrian Brathaug NMK Grenaland
NMK Støren 26 juni
Simen Soknes NMK Støren
Stian Iversen NMK Melhus
Eivind Gylland NMK Melhus
Robin Aarhaug NMK Støren
Vilde Stokke NMK Melhus
NMK Grenland 29 & 30 juni
Marius Noraberg KNA Aust Agder
Karl Burczyk Froland MSp
NMK Vikedal 29 & 30 juni
Ivan Kallekleiv NMK Bergen
Sondre Åsheim NMK Vikedal
Lasse Aaberg NMK Bergen
Ole Lønning NMK Vikedal
Daniel D Finnvik NMK Vikedal
Emilie Haukeland NMK Bergen
NMK Valdres 6 juli
Hein Høljeneneset NMK Trysil
Eirik H Berget NMK Gol
Morten Bakken Borge NMK Bergen
Sebastian Løken NMK Gjøvik
Patrik Sørlie NMK Gardermoen
Trond Ørjan Sortebråten NMK Gol
NMK Bø 5-7 juli
Kevin Settendal Johnsen NMK Bø
Ellen Marie Helleberg Drøbak NMK Notodden
Marius Tjåland NMK Egersund
Joakim Sture Pettersen NMK Grenland
Odd sverre Linnerud NMK Notodden
Anna Hagen NMK Larvik
NMK Nord Gudbransdal 20 Juli











Logo



Design: Dots as | Makeweb 4.1